Kuchnia

Sklep Kolorowa Łazienka to nie tylko łazienka. To również kuchnia i do tego elegancka oraz funkcjonalna !

 

Nasz salon kolorowalazienka.pl mieszczący się w Lesznie posiada również w sprzedaży meble kuchenne z lokalnej fabryki Arteka Meble. Meble do kuchni oferowane są w gotowych zestawach jak i w dowolnym wymiarze. Nowością jest propozycja wykonania mebli kuchennych zarówno na wymiar jak i do samodzielnego montażu, z gamy kilku tysięcy kolorów. Meble kuchenne lakierowane zarówno matowe jak i połyskowe to nasza specjalność ! 

 

W meblach kuchennych Arteka stosowane są bardzo dobrej jakości okucia austriackiej firmy Blum oraz innych znanych producentów. Płyty meblowe tylko z sprawdzonych fabryk. Nie oszczędzamy na jakości. 

 

Dzięki naszej propozycji Twoja kuchnia będzie funkcjonalna i wyjątkowa. Meble kuchenne modułowe Arteka posiadają niemal nieograniczoną ilość wariantów.

 

Nasze dodatki do Twoich mebli to zlewy granitowe, szklane, stalowe oraz baterie kuchenne w wielu fasonach. Jeśli natomiast posiadasz meble a chcesz wymienić tylko fronty kuchenne to lepiej nie mogłeś trafić. Fronty lakierowane wykonamy w każdym kolorze i wymiarze. Zarówno fronty meblowe wysoki połysk jak i fronty kuchenne matowe. Wykonywane są również fronty o wysokiej głębi połysku jak i głębokim macie o właściwościach niapalcujących. Uchwyty frezowane, aluminiowe czy też przykręcane do frontów lakierowanych, wszystko to wykonamy dla Ciebie. 

Aktywne filtry